Pasar al contenido principal

ROTO inštalater

 

 

Ljubljana - Črnuče

SOPDO d.o.o.    
V Varde 32    
1231 Ljubljana - Črnuče    
Miroslav Milutin 
041 325 243    info@sopodo.si

 

Vrhnika

Inštalaterstvo, centralna, Adaptacije, vodovod in gradbeništvo, Tilen Lukan s.p.
Zaplana 32
1360 Vrhnika
Tilen Lukan
031 433 768

 

Zgornja Kungota

Avtoprevozništvo, posredništvo in storitve z gradbeno mehanizacijo Štefan Sedak s.p.
Plintovec 10 R
2201 Zgornja Kungota
Maja Sedak
02 656 05 21
sedak.sp@gmail.com

 

Ptuj

Gradbeništvo zos družba za gradbeništvo, proizvodnjo, trgovino, posredništvo in storitve d.o.o.
Žabjak 2
2250 Ptuj
Tadej Žuran
051 678 265
tadejzuran@gmail.com

 

Vitanje

Elektro Servis, Zemeljska Dela Ivan Pesjak S.P.
Brezen 66
3205 Vitanje
Ivan Pesjak
041 762 789

 

Slovenska Bistrica

KRT GRADBENIŠTVO d.o.o.
Zgornja Bistrica 75
2310 Slovenska Bistrica
Roman Kolar
041 683 631
roman.kolar@krtgradbenistvo.si

 

Radovljica

PRE-BOJ d.o.o.
Langusova ulica 17C
4240 Radovljica
Andrej Sedej
041 362 585
andrej.sedej@pre-boj.si

 

Tolmin

KONEC d.o.o.
Poljubinj 89N, Poljubinj
5220 Tolmin
Dejan Konec
031 627 718    
dejan@konec.si

 

Slap ob Idrijci

Gradbeništvo Makuc, družba za izvedbo gradbenih del d.o.o.
Slap ob Idrijci 25a
5283 Slap ob Idrijci
Makuc Miran
031 618 021
makuc.miran@amis.net

 

Volčja Draga

KIK-IN d.o.o.
Vogrsko 146
5293 Volčja Draga
Marko Bitežnik
041 854 396

 

Sežan

Ivagrad, gradnje in inženiring d.o.o.
Kraška ulica 6c
6210 Sežana
Iva in Andrej Šimetič
040 754 370
Iva@ivagrad.si

 

Semič

Izkopi Požek Franci Požek s.p.
Krvavčji Vrh 1b
8333 Semič
Franci Požek
041 941 516
franci.pozek@gmail.com

 

Škocjan

DULC ROFLEKS d.o.o.
Dobrava pri Škocjanu 1
8275 Škocjan
Robert Dulc
041 616 255
dulc@rofleks.si

 

Slovenj Gradec

MIT GRNJAK Signalizacija d.o.o.
Pameče 167A
2380 Slovenj Gradec
Bojan Grnjak
041 762 911
bojan@mit-grnjak.com

 

Lendava

Tanaja, gradnje in inženiring d.o.o.
Kolodvorska ulica 4
9220 Lendava
Boris Bogar
051 823 751
boris@laneks.si

 

Rogašovci

Zemeljska dela, Andrej Gjergjek s.p.
Serdica 18
9262 Rogašovci
Andrej Gjergjek
031 284 779
gjergjek.andrej@gmail.com